HMS0630-6R8M
Extended
Manufacturer
ZE
MFR.Part #
HMS0630-6R8M
JLCPCB Part #
C18734458
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
50mΩ 5A 6.5A 6.8uH Molded Inductor ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS