HMS0530-1R0M
Extended
Manufacturer
ZE
MFR.Part #
HMS0530-1R0M
JLCPCB Part #
C18734446
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
11A 14mΩ 1uH 8A Molded Inductor ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS