CD5845-4R7
Extended
Manufacturer
ZE
MFR.Part #
CD5845-4R7
JLCPCB Part #
C967699
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
2.8A 4.7uH 40mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS