SPTOJM331D08OR
MFR.Part #
SPTOJM331D08OR
JLCPCB Part #
C556193
Package
Plugin,D5xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 2mm 330uF 5mm 6.3V 8mm ±20% 插件,D5xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS