SPTOJM271D08OR
MFR.Part #
SPTOJM271D08OR
JLCPCB Part #
C556192
Package
Plugin,D5xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 270uF 2mm 5mm 6.3V 8mm ±20% 插件,D5xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS