SPE1VM471G16OL
MFR.Part #
SPE1VM471G16OL
JLCPCB Part #
C698136
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16mm 35V 470uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS