EPS1AM471E12OTMVZC
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
EPS1AM471E12OTMVZC
JLCPCB Part #
C41410221
Package
Plugin,D6.3x12mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 12mm 3000hrs@105℃ 470uF 6.3mm ±20% Plugin,D6.3x12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS