EPH1HM100D11OTBVZC
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
EPH1HM100D11OTBVZC
JLCPCB Part #
C22395152
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10uF 11mm 50V 5mm ±20% Plugin,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS