EPF1HM681K21OTPO
MFR.Part #
EPF1HM681K21OTPO
JLCPCB Part #
C2895071
Package
Plugin,D13xL21mm
Description
-40℃~+105℃ 13mm 21mm 50V 680uF 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D13xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS