EPF1HM220D11OTPVZC
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
EPF1HM220D11OTPVZC
JLCPCB Part #
C2896717
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 22uF 50V 5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS