EG22GM4R7F12OTMO
MFR.Part #
EG22GM4R7F12OTMO
JLCPCB Part #
C2841609
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 3000hrs@105℃ 4.7uF 400V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS