EG22GM100G17OTMVZC
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
EG22GM100G17OTMVZC
JLCPCB Part #
C2890008
Package
Plugin,D10xL17mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 10uF 17mm 3000hrs@105℃ 400V ±20% 插件,D10xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS