ECG2GM150G20OTBO
MFR.Part #
ECG2GM150G20OTBO
JLCPCB Part #
C525435
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 15uF 20mm 275mA@100kHz 400V 5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS