ECG2EM4R7F12OTBO
MFR.Part #
ECG2EM4R7F12OTBO
JLCPCB Part #
C2841629
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 250V 4.7uF 8000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS