ECG2CM470G17OTBO
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
ECG2CM470G17OTBO
JLCPCB Part #
C525419
Package
Plugin,D10xL17mm
Description
10mm 160V 17mm 47uF 5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS