ECG1KM221K21OTBO
MFR.Part #
ECG1KM221K21OTBO
JLCPCB Part #
C525434
Package
Plugin,D13xL21mm
Description
100V 13mm 21mm 220uF 5mm 8000hrs@105℃ 800mA@100kHz ±20% 插件,D13xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS