ECG1KM121G17OTBO
MFR.Part #
ECG1KM121G17OTBO
JLCPCB Part #
C2841665
Package
Plugin,D10xL17mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 120uF 17mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS