ECF1KM101G16OTPO
MFR.Part #
ECF1KM101G16OTPO
JLCPCB Part #
C783451
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 100uF 10mm 16mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS