ECF1KM101G14OTPO
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
ECF1KM101G14OTPO
JLCPCB Part #
C2895080
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 100uF 10mm 14mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS