ECF1BM560F12OTPO
MFR.Part #
ECF1BM560F12OTPO
JLCPCB Part #
C2841624
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 56uF 6000hrs@105℃ 80V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS