ECF1BM101F16OTPO
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
ECF1BM101F16OTPO
JLCPCB Part #
C2841505
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 16mm 6000hrs@105℃ 80V 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS