WAFER-SUR0.8-15PWT-W1-P
Extended
Manufacturer
Yuandi
MFR.Part #
WAFER-SUR0.8-15PWT-W1-P
JLCPCB Part #
C22448228
Package
SMD,P=0.8mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 0.8mm 1 15 15P 1A 1x15P 30V LCP Phosphor Bronze Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=0.8mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS