WAFER-SUR0.8-10PLT-W1-P
Extended
Manufacturer
Yuandi
MFR.Part #
WAFER-SUR0.8-10PLT-W1-P
JLCPCB Part #
C22448208
Package
SMD,P=0.8mm
Description
-25℃~+85℃ 0.8mm 1 10 10P 1A 1x10P 30V LCP Phosphor Bronze Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=0.8mm Wire To Board Connector ROHS