VPXC0580J221MVTM
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
VPXC0580J221MVTM
JLCPCB Part #
C480060
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 18mΩ@100kHz 2.5A@100kHz 2000hrs@105℃ 220uF 5.8mm 6.3V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS