VMMD0622W1R8MV
MFR.Part #
VMMD0622W1R8MV
JLCPCB Part #
C487276
Package
SMD,D8xL6.2mm
Description
1.8uF 450V 6.2mm 8mm ±20% SMD,D8xL6.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS