VKMB1001A100MV
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
VKMB1001A100MV
JLCPCB Part #
C487284
Package
SMD,D5xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 10mm 10uF 56mA@100kHz 5mm 7000hrs@105℃ ±20% SMD,D5xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS