VK7B0791E100MV
MFR.Part #
VK7B0791E100MV
JLCPCB Part #
C486905
Description
10uF 25V 5mm 7.9mm ±20% SMD,D5xL7.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS