NPXL1250J472MJTM
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
NPXL1250J472MJTM
JLCPCB Part #
C2891072
Package
Plugin,D12.5xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 12.5mm 4700uF 6.3V ±20% 插件,D12.5xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS