NPXE2100J682MJTM
MFR.Part #
NPXE2100J682MJTM
JLCPCB Part #
C2891075
Package
Plugin,D10xL21mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 21mm 6.3V 6800uF ±20% 插件,D10xL21mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS