NPXE1000J222MJTM
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
NPXE1000J222MJTM
JLCPCB Part #
C2891066
Package
Plugin,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mm 2200uF 6.3V ±20% 插件,D10xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS