NPXC1100L821MJTM
MFR.Part #
NPXC1100L821MJTM
JLCPCB Part #
C2891094
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 6.3mm 7.5V 820uF ±20% 插件,D6.3xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS