LKMJ2501V392MF
MFR.Part #
LKMJ2501V392MF
JLCPCB Part #
C442902
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
10000hrs@105℃ 10mΩ@100kHz 18mm 25mm 35V 3900uF 4.08A@100kHz 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS