LKMJ2501H222MF
MFR.Part #
LKMJ2501H222MF
JLCPCB Part #
C443034
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
10000hrs@105℃ 18mm 2200uF 25mm 28mΩ@100kHz 3.57A@100kHz 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS