LKME2501C272MF
MFR.Part #
LKME2501C272MF
JLCPCB Part #
C442795
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 16V 25mm 2700uF 5mm ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS