LKMD2501E102MF
MFR.Part #
LKMD2501E102MF
JLCPCB Part #
C442833
Package
Plugin,D8xL25mm
Description
10000hrs@105℃ 1000uF 25V 25mm 3.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS