LKGE2001E102MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKGE2001E102MF
JLCPCB Part #
C270006
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
1000uF 10mm 12000hrs@105℃ 2.33A@100kHz 20mm 25V 28mΩ@100kHz 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS