SMDJ28CA
Extended
Manufacturer
Yjsemi
MFR.Part #
SMDJ28CA
JLCPCB Part #
C841422
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 28V 31.1V 3kW@10/1000us 45.4V 5uA 66.08A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS