SMCJ60CA
Extended
Manufacturer
Yint
MFR.Part #
SMCJ60CA
JLCPCB Part #
C3039958
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 15.5A 1uA 60V 73.7V 96.8V Bidirectional TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS