SMCJ440CA
Extended
Manufacturer
Yint
MFR.Part #
SMCJ440CA
JLCPCB Part #
C3039960
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 2.1A 440V 543V 713V Bidirectional TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS