SMAJ24CA
Extended
Manufacturer
Yint
MFR.Part #
SMAJ24CA
JLCPCB Part #
C484336
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 10.3A 1uA 24V 29.5V 38.9V 400W Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS