SMDJ33CA
Extended
Manufacturer
Yenji Elec
MFR.Part #
SMDJ33CA
JLCPCB Part #
C388578
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 2uA 33V 36.7V 3kW@10/1000us 53.3V 56.3A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS