PESD12VS2UT
Extended
Manufacturer
Yenji Elec
MFR.Part #
PESD12VS2UT
JLCPCB Part #
C388583
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 12A 12V 13.3V 19V 1uA 2 300W@8/20us 60pF IEC 61000-4-2 TVS SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS