JK250-1200U
Extended
Manufacturer
Yenji Elec
MFR.Part #
JK250-1200U
JLCPCB Part #
C139118
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.2A 2.4A 2.5Ω 200mΩ 20s 22mm 28mm 3A 4.5mm 5.1mm 60V 插件 Resettable Fuses ROHS