BZT52B11S
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
BZT52B11S
JLCPCB Part #
C968111
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10.78V~11.22V 100nA@8.5V 11V 20Ω 300mW SOD-323 Zener Diodes ROHS