SCNR6020-100MT
MFR.Part #
SCNR6020-100MT
JLCPCB Part #
C702792
Package
SMD,6x6mm
Description
1.4A 1.75A 105mΩ 10uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS