SCHF201209H27NJT
MFR.Part #
SCHF201209H27NJT
JLCPCB Part #
C578030
Description
1.55GHz 100@8MHz 27nH 300mA 550mΩ Multilayer inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS