SCNR3015-4R7MT
MFR.Part #
SCNR3015-4R7MT
JLCPCB Part #
C702775
Package
SMD,3x3mm
Description
1.09A 1.1A 120mΩ 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS