SCNR3015-220MT
Extended
Manufacturer
Yanchuang
MFR.Part #
SCNR3015-220MT
JLCPCB Part #
C702779
Package
SMD,3x3mm
Description
22uH 520mA 520mΩ 570mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS