SCHF160808H33NJT
MFR.Part #
SCHF160808H33NJT
JLCPCB Part #
C577999
Description
1.6GHz 100@8MHz 300mA 33nH 800mΩ Multilayer inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS