SCHF160808H18NJT
MFR.Part #
SCHF160808H18NJT
JLCPCB Part #
C577996
Description
100@8MHz 18nH 2.4GHz 300mA 600mΩ Multilayer inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS